BRD Năstase Țiriac Trophy 2015

8
4
2

BRD Năstase Țiriac Trophy 2015 byl tenisový turnaj pořádaný jako součást mužského okruhu ATP World Tour, který se hrál v městském tenisovém areálu na otevřených antukových dvorcích. Konal se mezi 20.26. dubnem 2015 v rumunské metropoli Bukurešti jako 23. ročník turnaje.

Turnaj s rozpočtem 439 405 eur patřil do kategorie ATP World Tour 250. Nejvýše nasazeným hráčem ve dvouhře se stal třináctý hráč světa Gilles Simon z Francie, který vypadl ve čtvrtfinále. +more Singlový titul vybojoval Španěl Guillermo García-López. SOutěž čtyřhry vyhrála rumunská dvojice Marius Copil a Adrian Ungur, startující na divokou kartu.

Jiné formy účasti

Následující hráči obdrželi divokou kartu do hlavní soutěže: * Marius Copil * Gaël Monfils * Janko Tipsarević

Následující hráči postoupili z kvalifikace: * Thomas Fabbiano * Lorenzo Giustino * Nikola Mektić * Jürgen Zopp

Odhlášení

;před zahájením turnaje * Carlos Berlocq → nahradil jej Andrej Golubjev * Sam Querrey → nahradil jej Daniel Gimeno Traver * Andreas Seppi → nahradil jejy Malek Džazírí