Delray Beach International Tennis Championships 2015

8
4
2

Delray Beach International Tennis Championships 2015 byl tenisový turnaj pořádaný jako součást mužského okruhu ATP World Tour, který se hrál v areálu Delray Beach Tennis Center na otevřených dvorcích s tvrdým povrchem. Konal se mezi 16.22. únorem 2015 ve floridském Delray Beach jako 23. ročník turnaje.

Turnaj s rozpočtem 549 230 dolarů patřil do kategorie ATP World Tour 250. Nejvýše nasazeným hráčem ve dvouhře byl patnáctý hráč žebříčku Kevin Anderson z Jihoafrické republiky. +more Singlovou trofej vyhrál chorvatský hráč Ivo Karlović a soutěž čtyřhry opanovaly světové jedničky Bob a Mike Bryanovi.

.

Následující hráči obdrželi divokou kartu do hlavní soutěže: * Stefan Kozlov * Denis Kudla * Andrej Rubljov

Následující hráči se probojovali do hlavní soutěže z kvalifikace: * Thanasi Kokkinakis * Jošihito Nišioka * Eric Quigley * John-Patrick Smith

;před zahájením turnaje * Benjamin Becker → nahradil jej Stéphane Robert * Marin Čilić → nahradil jej Dustin Brown * Juan Martín del Potro → nahradil jej Tim Smyczek * Jack Sock → nahradil jej Filip Krajinović * Radek Štěpánek → nahradil jej Viktor Troicki