2

Fabrice-Jean Picault (* 23. února 1991), známý také jako Fafà Picault, je americko-haitský fotbalový útočník či ofenzivní záložník a reprezentant USA, aktuálně hráč klubu Philadelphia Union. Rychlostně velmi dobře vybavený hráč s přezdívkou „gazela“.

...

V Itálii působil v mládežnickém týmu klubu Cagliari Calcio. V USA hrál za kluby Tampa Bay Rowdies a Fort Lauderdale Strikers.

V lednu 2015 přestoupil z týmu Fort Lauderdale Strikers hrajícího druhou nejvyšší americkou soutěž North American Soccer League do Evropy, zamířil jako volný hráč do českého týmu AC Sparta Praha. Doporučil ho mj. +more slovenský brankář se zkušenostmi z 1. české ligy Kamil Čontofalský, který byl ve Fort Lauderdale Strikers jeho spoluhráčem. V červnu 2015 ve Spartě skončil, neodehrál ani jeden ligový zápas, pouze 6 minut v utkání českého poháru proti FK Jablonec. Jinak nastupoval za juniorský tým Sparty.

1. září 2015 se stal hráčem německého druholigového týmu FC St. Pauli, podepsal smlouvu na rok s opcí.

Haiti

V září 2014 byl nominován do A-mužstva Haiti, ale do přátelského zápasu s Chile nakonec nezasáhl.

USA

Odehrál několik utkání za americkou reprezentaci do 20 let.

22. května 2016 debutoval v A-mužstvu USA pod trenérem Jürgenem Klinsmannem v utkání proti reprezentaci Portorika (výhra 3:1, nastoupil na posledních 20 minut).