Stojan Vranješ (srbskou cyrilicí Стојан Врањеш; * 11. října 1986, Banja Luka, SFR Jugoslávie, dnešní Bosna a Hercegovina) je bosenský fotbalový záložník a bývalý reprezentant, od ledna 2017 hráč klubu Piast Gliwice.

Jeho mladším bratrem je fotbalista Ognjen Vranješ.

...

Byl členem bosenských mládežnických výběrů U17 a U21.

V bosenském reprezentačním A-mužstvu debutoval 1. 6. +more 2009 v přátelském zápase v Taškentu proti domácímu Uzbekistánu (remíza 0:0). K dalším utkání v bosenském reprezentačním dresu nastoupil až 26. května 2012 v Dublinu proti Irsku (prohra 0:1) a 31. 5. 2012 proti Mexiku, kde v závěru chyboval, z čehož pramenil vítězný gól Mexika na konečných 2:1. Od té doby se Stojan v reprezentaci neobjevil.

* [url=http://eu-football. info/_player. +morephp. id=27828]Profil hráče - reprezentační statistiky v A-mužstvu[/url], eu-football. info * [url=https://web. archive. org/web/20160720130644/http://www. 90minut. pl/kariera. php. id=26892]Profil hráče[/url] na 90minut. pl.

Kategorie:Narození v roce 1986 Kategorie:Žijící lidé Kategorie:Muži Kategorie:Fotbalisté Bosny a Hercegoviny Kategorie:Fotbalisté FK Borac Banja Luka Kategorie:Fotbalisté CS Pandurii Târgu Jiu Kategorie:Fotbalisté FK Vojvodina Novi Sad Kategorie:Fotbalisté Lechie Gdańsk Kategorie:Fotbalisté CFR Cluj Kategorie:Fotbalisté Legie Warszawa Kategorie:Fotbaloví záložníci Kategorie:Narození 11. +more října Kategorie:Fotbalisté Piastu Gliwice Kategorie:Narození v Banja Luce.