Western & Southern Open 2015 – mužská čtyřhra

8
4
2

Do soutěže mužské čtyřhry na tenisovém turnaji Western & Southern Open 2015 nastoupilo dvacet čtyři dvojic. Dvojnásobnými obhájci titulu byli bratři Bob a Mike Bryanovi, kteří skončili ve čtvrtfinále na raketách pozdějších šampionů Nestora s Rogerem-Vasselinem.

Vítězem čtyřhry se stal kanadsko-francouzský nenasazený pár Daniel Nestor a Édouard Roger-Vasselin, který ve finále zdolal polsko-srbské turnajové šestky Marcina Matkowského s Nenadem Zimonjićem po hladkém průběhu 6-2 a 6-2. Oba šampioni si do žebříčku ATP připsali 1000 bodů. +more Nestor získal dvacátou osmou deblovou trofej v sérii Masters 1000 a v jejích historických statistikách si upevnil třetí místo za bratry Bryanovými.

Nasazení párů

Všechny nasazené páry měly volná los do druhého kola. # Bob Bryan / Mike Bryan (čtvrtfinále) # Ivan Dodig / Marcelo Melo (semifinále) # Jean-Julien Rojer / Horia Tecău (čtvrtfinále) # Simone Bolelli / Fabio Fognini (2. +more kolo) # Rohan Bopanna / Florin Mergea (čtvrtfinále) # Marcin Matkowski / Nenad Zimonjić (finále) # Jamie Murray / John Peers (2. kolo) # Vasek Pospisil / Jack Sock (2. kolo).