Škoda Czechoslovak Open 1992

8
4
2

Škoda Czechoslovak Open 1992 byl tenisový turnaj pořádaný jako součást mužského okruhu ATP Tour, který se hrál na otevřených antukových dvorcích štvanického areálu. Konal se mezi 10. až 16. srpnem 1992 v československé metropoli Praze jako šestý ročník turnaje.

Turnaj disponoval rozpočtem 365 000 dolarů a byl součástí kategorie World Series Designated Week. Nejvýše nasazeným hráčem ve dvouhře se stal obhájce a hráč světa Karel Nováček z Československa. +more Singlový titul opět získal Nováček, který tak vybojoval jubilejní desátou kariérní trofej ve dvouhře z celkového počtu třinácti vítězství. Deblovou soutěž vyhrála československá dvojice Karel Nováček a Branislav Stankovič.