AEGON Championships 2014 – mužská čtyřhra

8
4
2

Do soutěže mužské čtyřhry na tenisovém turnaji AEGON Championships 2014 nastoupilo dvacet čtyři dvojic. Obhájcem titulu byl nejlepší pár světa amerických bratrů Boba a Mika Bryanových, kteří skončili v druhém kole, když nestačili na pozdější finalisty Jamieho Murrayho a Johna Peerse.

Deblovou soutěž vyhrála druhá nasazená rakousko-brazilská dvojice Alexander Peya a Bruno Soares, která ve finále zdolala britsko-australský pár Jamie Murray a John Peers po třísetovém průběhu 4-6, 7-6 a v závěrečném supertiebreaku poměrem míčů [10-4]. Oba vítězové tak získali svou devátou společnou trofej na okruhu a první v tomto roce.

Nasazení párů

Všech osm nasazených párů mělo volný los do druhého kola. # Bob Bryan / Mike Bryan (2. +more kolo) # 'Alexander Peya / Bruno Soares (vítězové) # Daniel Nestor / Nenad Zimonjić (semifinále) # Leander Paes / Radek Štěpánek (čtvrtfinále) # Rohan Bopanna / Ajsám Kúreší (čtvrtfinále) # Treat Huey / Dominic Inglot (2. kolo) # Julien Benneteau / Édouard Roger-Vasselin (semifinále) # Colin Fleming / Marcin Matkowski (čtvrtfinále).