Abierto Mexicano Telcel 2022 – mužská čtyřhra

8
4
2

Mužská čtyřhra Abierto Mexicano Telcel 2022 probíhala ve druhé polovině února 2022. Do deblové soutěže acapulského tenisového turnaje hraného na tvrdém povrchu nastoupilo šestnáct dvojic. Obhájci titulu byli britští bratři Ken a Neal Skupští, kteří zvolili start na paralelně hraném Dubai Tennis Championships v Dubaji.

Vítězem se stal španělsko-řecký pár Feliciano López a Stefanos Tsitsipas, startující na divokou kartu, který ve finále zdolal salvadorsko-nizozemské turnajové čtyřky Marcela Arévala s Jeanem-Julienem Rojerem. Po dvousetovém průběhu 7-5 a 6-4 si oba šampioni do žebříčku ATP připsali 500 bodů a získali premiérovou společnou trofej. +more V úvodní sadě odvrátili dva setboly. López na okruhu ATP Tour vybojoval šestý deblový titul. Pro Tsitsipase to bylo první takové turnajové vítězství, které přidal k sedmi singlovým trofejím.

Nasazení párů

# Marcel Granollers / Horacio Zeballos (čtvrtfinále) # Juan Sebastián Cabal / Robert Farah (čtvrtfinále) # Jamie Murray / Bruno Soares (čtvrtfinále) # Marcelo Arévalo / Jean-Julien Rojer (finále)

Kvalifikace

# Luke Saville / John-Patrick Smith (kvalifikován) # Lloyd Glasspool / Harri Heliövaara (kvlifikační kolo, šťastný poražený)