Aircel Chennai Open 2014 – mužská čtyřhra

8
4
2

Do soutěže mužské čtyřhry na tenisovém turnaji Aircel Chennai Open 2014 nastoupilo šestnáct dvojic. Obhájcem titulu byl francouzsko-polský pár Benoît Paire a Stanislas Wawrinka, který v úvodním kole nestačil na nejvýše nasazenou dvojici Rohan Bopanna a Ajsám Kúreší.

Deblový titul získal čtvrtý nasazený švédsko-dánský pár Johan Brunström a Frederik Nielsen, který ve finále zdolal dvojici chorvatských tenistů Marin Draganja a Mate Pavić. Po rovnocenném rozdělení prvních dvou sad 6-2 a 4-6, rozhodl o vítězích až supertiebreak poměrem míčů [10-7].

Brunström s Nielsenem získali na třetí pokus premiérový společný titul na okruhu ATP Tour, když předchozí dvě finále prohráli. Švéd vybojoval celkově čtvrtý deblový titul a dánský tenista úhrnem druhou turnajovou trofej v elitním okruhu ATP.

Nasazení párů

# Rohan Bopanna / Ajsám Kúreší (čtvrtfinále) # Fabio Fognini / Leander Paes (1. kolo, odstoupili) # Andre Begemann / Martin Emmrich (semifinále) # ' Johan Brunström / Frederik Nielsen (vítězové)