Antalya Open 2019

8
4
2

Antalya Open 2019, oficiálním sponzorským názvem Turkish Airlines Antalya Open 2019, byl tenisový turnaj pořádaný jako součást mužského okruhu ATP Tour, který se hrál v hotelovém komplexu Kaya Palazzo Resort na otevřených travnatých dvorcích. Konal se mezi 23. až 29. červnem 2019 v tureckém přímořském městě Belek, ležícím v antalyjské provincii, jako třetí ročník turnaje.

Turnaj s rozpočtem 507 490 eur patřil do kategorie ATP Tour 250 a byl hrán jako příprava před Wimbledonem. Nejvýše nasazeným hráčem ve dvouhře se stal dvacátý osmý tenista světa Benoît Paire z Francie. +more Jako poslední přímý účastník hlavní singlové soutěže nastoupil 89. hráč žebříčku Ind Prajnéš Gunneswaran.

Premiérové turnajové vítězství na okruhu ATP Tour vybojoval 24letý Ital Lorenzo Sonego, jenž před turnajem nevyhrál ani jeden zápas na trávě. Druhou společnou trofej ze čtyřhry ATP si odvezl izraelsko-novozélandský pár Jonatan Erlich a Artem Sitak.