Apia International Sydney 2014 – mužská čtyřhra

8
4
2

Do soutěže mužské čtyřhry na tenisovém turnaji Apia International Sydney 2014 nastoupilo šestnáct dvojic. Obhájcem titulu byl první světový pár tvořený americkou bratrskou dvojicí Boba a Mika Bryanových, kteří ve čtvrtfinále podlehli česko-portugalské dvojici Lukáš Rosol a João Sousa.

Deblový titul si připsal nenasazený kanadsko-srbský pár veteránů Daniel Nestor a Nenad Zimonjić, který ve finále zdolal indicko-pákistánské turnajové trojky Rohana Bopannu s Ajsámem Kúreším, když zvládl vyrovnané koncovky obou sad 7-6 a 7-6.

Zimonjić s Nestorem na okruhu získali ATP Tour osmnáctý společný titul. Kanaďan vyhrál celkově 83. +more deblovou trofej a v historických tabulkách otevřené éry vyrovnal výkon Australana Todda Woodbridge, který figuroval na 3. místě za bratry Bryanovými. Pro Zimonjiće vítězství znamenalo jubilejní 50. turnajový triumf ve čtyřhře.

Nasazení párů

# Bob Bryan / Mike Bryan (čtvrtfinále) # Leander Paes / Radek Štěpánek (1. kolo) # Rohan Bopanna / Ajsám Kúreší (finále) # Mariusz Fyrstenberg / Marcin Matkowski (čtvrtfinále)

Kategorie:Apia International Sydney 2014