Australian Ice Hockey League 2010

8
4
2

Sezóna 2010 byla jedenáctou sezónou Australian Ice Hockey League, nejvyšší soutěže v ledním hokeji v Austrálii. Hrála se od 24. dubna 2010 do 22. srpna 2010. Finálový turnaj o Goodall Cup se uskutečnil 28. a 29. srpna 2010 na stadiónu Medibank Icehouse v Melbourne. Soutěže se účastnilo sedm týmů, každý odehrál 24 utkání, nejlepší čtyři týmy postoupily do závěrečného turnaje, ve kterém se semifinále i finále hrálo na jedno vítězné utkání. Celkovým vítězem se stal tým Melbourne Ice, pro něž to byl premiérový titul.

Základní část

Play-off

Semifinále * Newcastle North Stars - Adelaide Adrenaline 6-7 (2-4, 0-2, 4-1) * Melbourne Ice - Sydney Bears 2-1 (0-1, 0-0, 2-0) Finále * Melbourne Ice - Adelaide Adrenaline 6-4 (2-2, 2-1, 2-1)

Matthew ArmstrongMelbourne Ice2416284466
Legenda * U - odehraná utkání * G - vstřelené góly * A - asistence * B - body podle kanadského bodování (G+A) * TM - trestné minuty

Olivier MartinAdelaide Adrenaline921:00566733. 5787. 10
Legenda * MIN - odchytané minuty a sekundy * SB - střely na branku * GA - obdržené góly * GP - průměr obdržených gólů na utkání * %Ú - procento úspěšnosti zákroků * SO - shotout (utkání bez inkasovaného gólu).

Kategorie:Lední hokej v roce 2010 Kategorie:Australská liga ledního hokeje