BB&T Atlanta Open 2017

8
4
2

BB&T Atlanta Open 2017 byl tenisový turnaj pořádaný jako součást mužského okruhu ATP World Tour, který se odehrával na otevřených dvorcích s tvrdým povrchem DecoTurf v Atlantic Station. Probíhal mezi 24. až 30. červencem 2017 v americké Atlantě jako třicátý ročník turnaje.

Událost představovala otevírací akci mužské části US Open Series 2017. Turnaj s rozpočtem 720 410 dolarů patřil do kategorie ATP World Tour 250. +more Nejvýše nasazeným hráčem ve dvouhře se stal sedmnáctý tenista světa Jack Sock ze Spojených států. Jako poslední přímý účastník do hlavní singlové soutěže nastoupil argentinský 116. hráč žebříčku Guido Pella.

Čtvrtou trofej z osmi startů si z atlantského turnaje odvezl 32letý Američan John Isner, který tak poprvé vyhrál dva turnaje v řadě, když o týden dříve triumfoval v Newportu. Deblovou trofej vybojoval americký bratrský pár Bob a Mike Bryanovi, jehož členové získali 114. +more společnou trofej a druhou z Atlanty, kde zvítězili již v roce 2015.

.

Následující hráči obdrželi divokou kartu do hlavní soutěže: * Christopher Eubanks * Taylor Fritz * Reilly Opelka

Následující hráči obdrželi zvláštní výjimku: * Bjorn Fratangelo * Peter Gojowczyk

Následující hráči postoupili z kvalifikace: * Quentin Halys * Stefan Kozlov * Tommy Paul * Tim Smyczek

;před zahájením turnaje * Kevin Anderson → nahradil jej Konstantin Kravčuk * Dan Evans → nahradil jej Lukáš Lacko * Nick Kyrgios → nahradil jej Guido Pella * Adrian Mannarino → nahradil jej Thomas Fabbiano * Bernard Tomic → nahradil jej Dudi Sela * Mischa Zverev → nahradil jej Vasek Pospisil

StátHráčStátHráčATP>Nasazení
Bob BryanMike Bryan16. 1. +more
Ryan HarrisonMichael Venus33. 2.
Nicholas MonroeDonald Young84. 3.
Purav RadžaDiviž Šaran103. 4.
.

Následující páry obdržely divokou kartu do hlavní soutěže: * Jordan Cox / Emil Reinberg * Eric Sock / Jack Sock

John Isner vs. Ryan Harrison, 7-6(8-6), 7-6(9-7)

Bob Bryan / Mike Bryan vs. Wesley Koolhof / Artem Sitak, 6-3, 6-4