BMW Open 2019 – mužská čtyřhra

8
4
2

Mužská čtyřhra BMW Open 2019 probíhala na přelomu dubna a května 2019. Do deblové soutěže mnichovského tenisového turnaje hraného na antuce nastoupilo šestnáct dvojic. Obhájcem titulu byli Ivan Dodig s Rajeevem Ramem, kteří do turnaje nezasáhli.

Vítězem se stal nenasazený dánsko-německý pár Frederik Nielsen a Tim Pütz, jenž ve finále za 64 minut zdolal brazilsko-indickou dvojici Marcelo Demoliner a Divij Šaran po dvousetovém průběhu 6-4 a 6-2. Oba šampioni si do žebříčku ATP připsali 250 bodů a získali premiérovou společnou trofej hned z prvního startu jako páru. +more Wimbledonský vítěz Nielsen vybojoval třetí deblový titul na okruhu ATP Tour a pro Pütze to bylo druhé takové turnajové vítězství.

Nasazení párů

# Rohan Bopanna / Dominic Inglot (1. kolo) # Austin Krajicek / Artem Sitak (čtvrtfinále) # Ken Skupski / Neal Skupski (čtvrtfinále) # Roman Jebavý / Andrés Molteni (1. +more kolo).