BNP Paribas Masters 2014 – mužská čtyřhra

8
4
2

Do soutěže mužské čtyřhry na tenisovém turnaji BNP Paribas Masters 2014 nastoupilo dvacet čtyři dvojic. Obhájcem titulu byl první pár světa složený z amerických dvojčat Boba a Mika Bryanových, který trofej opět vyhrál.

Bratři Bryanové získali titul po finálovém vítězství nad polsko-rakouskou dvojicí Marcin Matkowski a Jürgen Melzer. Ve vyrovnaném průběhu si oba páry připsaly po jednom setu 7-6 a 5-7. +more O šampiónech tak rozhodl až supertiebreak poměrem míčů [10-6]. Oba tak dosáhli na devátý titul v probíhající sezóně, jenž současně znamenal rekordní 32. výhru v sérii Masters.

Nasazení párů

Všechny nasazené páry měly volný los do druhého kola. # 'Bob Bryan / Mike Bryan (vítězové) # Alexander Peya / Bruno Soares (2. +more kolo) # Julien Benneteau / Édouard Roger-Vasselin (2. kolo) # Ivan Dodig / Marcelo Melo (2. kolo, skreč) # Marcel Granollers / Marc López (semifinále) # Vasek Pospisil / Jack Sock (2. kolo) # Rohan Bopanna / Daniel Nestor (čtvrtfinále) # Jean-Julien Rojer / Horia Tecău (semifinále).