Bad Homburg Open 2022 – ženská čtyřhra

8
4
2

Ženská čtyřhra Bad Homburg Open 2022 probíhala ve druhé polovině června 2022. Do deblové soutěže badhomburského tenisového turnaje hraného na trávě nastoupilo šestnáct párů. Obhájcem titulu byl chorvatsko-slovinská dvojice Darija Juraková Schreiberová a Andreja Klepačová, jejíž členky do turnaje nezasáhly. Klepačová zvolila start na souběžně hraném Eastbourne International.

Vítězem se stal nejvýše nasazený pár Japonek Eri Hozumiová a Makoto Ninomijová, který ve finále zdolal polsko-novozélandské turnajové dvojky Alicju Rosolskou a Erin Routliffeovou. Po dvousetovém průběhu 6-4 a 6-7(5-7) rozhodl až supertiebreak poměrem míčů [10-5]. +more Obě šampionky si do žebříčku WTA připsaly 280 bodů a získaly třetí společnou trofej. Hozumiová na okruhu WTA Tour vybojovala pátý deblový titul a pro Ninomijovovou to bylo šesté takové turnajové vítězství.