Brasil Tennis Cup 2014

8
4
2

Brasil Tennis Cup 2014 byl tenisový turnaj pořádaný v brazilském městě Florianópolis v roce 2014. Jednalo se o druhý ročník tohoto turnaje, který se konal na otevřených dvorcích s tvrdým povrchem. Turnaj byl součástí kategorie WTA International Tournaments. V ženské dvouhře se stala vítězkou italská tenistka Roberta Vinci, která ve finále porazila německou hráčku Anniku Beckovou. Ve čtyřhře pak titul získala dánsko-švédská dvojice Frederikke Nielsenová a Sofia Arvidssonová. Celkový rozpočet turnaje činil 250 000 dolarů a uvítal účast mnoha známých hráček, jako byly například Maria Kirilenková, Carla Suárezová Navarrová nebo Klára Koukalová. Turnaj se konal v období od 21. do 28. července 2014 a vítězky si odvezly nejen finanční odměny, ale také body do světového žebříčku WTA.

Brasil Tennis Cup 2014 byl tenisový turnaj pořádaný jako součást ženského okruhu WTA Tour, který se hraje na otevřených dvorcích s tvrdým povrchem. Konal se mezi 23. únorem a 1. březnem 2014 v brazilském ostrovním městě Florianópolis jako 2. ročník turnaje.

Turnaj s rozpočtem 250 000 dolarů patřil do kategorie WTA International Tournaments. Nejvýše nasazenou hráčkou ve dvouhře byla Španělka Carla Suárezová Navarrová. +more Téměř po devíti letech si singlový titul na okruhu WTA Tour připsala Klára Zakopalová. Vítězství v ženské čtyřhře obhájila španělsko-kazašská Anabel Medinaová Garriguesová a Jaroslava Švedovová.

Distribuce bodů a finančních odměn

Distribuce bodů

background:#ededed;"|Soutěžbackground:#ededed;"|Vítězovébackground:#ededed;"|Fbackground:#ededed;"|SFbackground:#ededed;"|ČFbackground:#ededed;"|16 v kolebackground:#ededed;"|32 v koleQQ2Q1
dvouhra žen2801801106030118121
čtyřhra žen280180110601

background:#ededed;"|Soutěžbackground:#ededed;"|Vítězkybackground:#ededed;"|Finalistkybackground:#ededed;"|Semifinalistkybackground:#ededed;"|Čtvrtfinalistkybackground:#ededed;"|16 v kolebackground:#ededed;"|32 v koleQQ2Q1