Delray Beach International Tennis Championships 2013 – mužská čtyřhra

8
4
2

Do soutěže mužské čtyřhry na tenisovém turnaji Delray Beach International Tennis Championships 2013 nastoupilo šestnáct dvojic. Obhájcem titulu byl britský pár Colin Fleming a Ross Hutchins, který nestartoval společně. Flemingovým spoluhráčem se stal australský tenista John Peers, s nímž v úvodním kole podlehl dvojicí James Blake a Jack Sock. Hutchins se turnaje nezúčastnil pro nemoc.

Titul získal nenasazený pár James Blake a Jack Sock, startující na divokou kartu, který ve finále přehrál bělorusko-rumunské turnajové dvojky Maxe Mirného s Horiou Tecăuem ve dvou setech 6-4 a 6-4.

Nasazení párů

# Max Mirnyj / Horia Tecău (finále) # Ivan Dodig / Marcelo Melo (1. kolo) # Colin Fleming / John Peers (1. +more kolo) # Johan Brunström / Raven Klaasen (semifinále).