Delray Beach Open 2017

8
4
2

Delray Beach Open 2017 byl tenisový turnaj, který se konal mezi 20. a 26.únorem 2017 v americkém Delray Beach. Jednalo se o 25. ročník turnaje, který patřil do kategorie ATP World Tour 250 series. Odměny činily 534 625 dolarů. Ve dvouhře zvítězil americký tenista Jack Sock a ve čtyřhře zvítězil chorvatsko-polský pár Ivan Dodig a Marcelo Melo.

Delray Beach Open 2017 byl profesionální tenisový turnaj pořádaný jako součást mužského okruhu ATP World Tour, který se odehrával v areálu Delray Beach Tennis Center na otevřených dvorcích s tvrdým povrchem Plexipave. Probíhal mezi 20. až 26. únorem 2017 ve floridském Delray Beach jako dvacátý pátý ročník turnaje.

Turnaj s rozpočtem 599 345 dolarů patřil do kategorie ATP World Tour 250. Nejvýše nasazeným hráčem ve dvouhře se stal čtvrtý hráč žebříčku Milos Raonic z Kanady. +more Jako poslední přímý účastník do hlavní singlové soutěže zasáhl 101. americký hráč žebříčku Jared Donaldson.

Třetí singlový titul na okruhu ATP Tour vybojoval 24letý Američan Jack Sock, jenž nemusel k finálovému zápasu nastoupit pro zranění soupeře. Čtvrtou společnou trofej ze čtyřhry získal jihoafricko-americký pár Raven Klaasen a Rajeev Ram.

.

Následující hráči obdrželi divokou kartu do hlavní soutěže: * Bjorn Fratangelo * Stefan Kozlov * Sam Querrey

Následující hráči se probojovali do hlavní soutěže z kvalifikace: * Kimmer Coppejans * Steve Darcis * Akira Santillan * Tim Smyczek

;před zahájením turnaje * Daniel Evans → nahradil jej Taylor Fritz * Ryan Harrison → nahradil jej Radu Albot * Thanasi Kokkinakis → nahradil jej Michail Kukuškin * Adam Pavlásek → nahradil jej Nikoloz Basilašvili

Bob BryanMike Bryan6. 1. +more
Raven KlaasenRajeev Ram27. 2.
Treat Conrad HueyMax Mirnyj45. 3.
Oliver MarachFabrice Martin69. 4.
.

Následující páry obdržely divokou kartu do hlavní soutěže: * Philip Bester / Peter Polansky * Bjorn Fratangelo / Taylor Fritz