Delray Beach Open 2018

8
4
2

Delray Beach Open 2018 byl tenisový turnaj mužů hráčů dvouhry i čtyřhry, který se konal mezi 19. a 25. únorem 2018 v americkém Delray Beach na otevřených dvorcích s tvrdým povrchem. Jednalo se o 26. ročník turnaje. Součástí události byly dvě soutěže, a to mužská dvouhra a mužská čtyřhra. V soutěži dvouhry zvítězil americký tenista Frances Tiafoe, který ve finále porazil kyperského hráče Cameron Norrieho. V čtyřhře zvítězil americko-švédský pár Nicholas Monroe a Jack Sock, kteří ve finále přehráli brazilsko-americkou dvojici Marcelo Demoliner a Santiago González.

Delray Beach Open 2018 byl profesionální tenisový turnaj pořádaný jako součást mužského okruhu ATP World Tour, který se odehrával v areálu Delray Beach Tennis Center na otevřených dvorcích s tvrdým povrchem Plexipave. Probíhal mezi 19. až 25. únorem 2018 ve floridském Delray Beach jako dvacátý šestý ročník turnaje.

Turnaj s rozpočtem 622 675 dolarů patřil do kategorie ATP World Tour 250. Nejvýše nasazeným hráčem ve dvouhře se stal osmý hráč žebříčku a obhájce titulu Jack Sock ze Spojených států. +more Jako poslední přímý účastník do hlavní singlové soutěže zasáhl japonský 98. hráč žebříčku Taró Daniel.

Premiérové turnajové vítězství na okruhu ATP Tour získal 20letý Američan Frances Tiafoe. První společnou trofej ze čtyřhry okruhu si odvezl americký pár Jack Sock a Jackson Withrow.

.

Následující hráči obdrželi divokou kartu do hlavní soutěže: * John Isner * Reilly Opelka * Frances Tiafoe

Následující hráči se probojovali do hlavní soutěže z kvalifikace: * Alexandr Bublik * Ramkumar Ramanathan * Franko Škugor * John-Patrick Smith

Následující hráči postoupili z kvalifikace jako tzv. šťastní poražení: * Darian King * Cameron Norrie * Peter Polansky

;před zahájením turnaje * Kevin Anderson → nahradil jej Darian King * Nick Kyrgios → nahradil jej Cameron Norrie * Adrian Mannarino → nahradil jej Peter Polansky

Bob BryanMike Bryan6. 1. +more
Raven KlaasenRajeev Ram27. 2.
Treat Conrad HueyMax Mirnyj45. 3.
Oliver MarachFabrice Martin69. 4.
.

Následující páry obdržely divokou kartu do hlavní soutěže: * Taylor Fritz / Stefan Kozlov * Peter Polansky / Denis Shapovalov

Následující pár nastoupil do čtyřhry z pozice náhradníka: * Darian King / Anderson Reed

;před zahájením turnaje * Sam Querrey (poranění hlezna)

Frances Tiafoe vs. Peter Gojowczyk, 6-1, 6-4

Jack Sock / Jackson Withrow vs. Nicholas Monroe / John-Patrick Smith, 4-6, 6-4, [10-8]