Driedaagse Brugge–De Panne 2020

8
4
2

44. ročník jednodenního cyklistického závodu Driedaagse Brugge-De Panne se konal 21. října 2020 v Belgii. Závod dlouhý 189,6 km vyhrál Belgičan Yves Lampaert z týmu Deceuninck-Quick-Step. Na druhém a třetím místě se umístili Belgičané Tim Declercq (Deceuninck-Quick-Step) a Tim Merlier (Alpecin-Fenix).

Týmy

Závodu se zúčastnilo celkem 25 týmů, z toho 17 UCI WorldTeamů a 8 UCI ProTeamů. Většina týmů nastoupila na start se sedmi jezdci, pouze týmy Astana, Bahrain-McLaren, Bora-Hansgrohe, CCC Team, Israel Start-Up Nation, Movistar Team, NTT Pro Cycling, Trek-Segafredo, AG2R La Mondiale a Arkéa-Samsic nastoupili na start s šesti jezdci. +more Týmy UAE Team Emirates, Circus-Wanty Gobert a Groupama-FDJ přijeli s pěti jezdci. Michael Schär (CCC Team) se měl zúčastnit závodu, ale neodstartoval. Na start se postavilo celkem 159 jezdců, do cíle v De Panne dojelo pouze 50 z nich.