Dubai Tennis Championships 2021 – ženská čtyřhra

8
4
2

Ženská čtyřhra Dubai Tennis Championships 2021 probíhala v první polovině března 2021. Do deblové soutěže dubajského tenisového turnaje hraného na tvrdém povrchu nastoupilo dvacet osm dvojic. Dvojnásobným obhájcem titulu byl tchajwansko-český pár Sie Šu-wej a Barbora Strýcová, jehož členky do turnaje nezasáhly.

Vítězem se stal osmý nasazený chilsko-chorvatský Alexa Guarachiová a Darija Juraková, který ve finále zdolal nenasazené čínské duo Sü I-fan a Jang Čao-süan po dvousetovém průběhu 6-0 a 6-3. Obě šampionky si do žebříčku WTA připsaly 900 bodů. +more Z teprve druhé společné turnajové účasti získaly premiérovou trofej trofej. Guarachiová vybojovala čtvrtý deblový titul na okruhu WTA Tour a pro Jurakovou to bylo sedmé takové turnajové vítězství.

Nasazení párů

Čtyři nejvýše nasazené páry obdržely volný los do druhého kola. # Elise Mertensová / Aryna Sabalenková (2. +more kolo) # Barbora Krejčíková / Kateřina Siniaková (čtvrtfinále) # Nicole Melicharová-Martinezová / Demi Schuursová (čtvrtfinále) # Šúko Aojamová / Ena Šibaharaová (2. kolo) # Tímea Babosová / Veronika Kuděrmetovová (semifinále) # Gabriela Dabrowská / Coco Gauffová (1. kolo) # Hayley Carterová / Luisa Stefaniová (čtvrtfinále) # Alexa Guarachiová / Darija Juraková (vítězky).