Konečné pořadíKonečné pořadí
Vítěz
2. místo
3. místo
73. ročník jednodenního cyklistického závodu Dwars door Vlaanderen se konal 28. března 2018 v Belgii. Závod dlouhý 180,1 km vyhrál Belgičan Yves Lampaert z týmu Quick-Step Floors. Na druhém a třetím místě se umístili Nizozemec Mike Teunissen (Team Sunweb) a Belgičan Sep Vanmarcke (EF Education First-Drapac p/b Cannondale).

Týmy

Závodu se zúčastnilo celkem 25 týmů, včetně 17 UCI WorldTeamů a 8 UCI Professional Continental týmů. Každý tým přijel se sedmi jezdci kromě týmu Team Dimension Data s šesti jezdci, na start se tedy celkem postavilo 174 jezdců. +more Do cíle v Harelbeke dojelo 125 jezdců.

UCI WorldTeamy * AG2R La Mondiale * Astana * Bahrain-Merida * BMC Racing Team * Bora-Hansgrohe * EF Education First-Drapac p/b Cannondale * LottoNL-Jumbo * Lotto-Soudal * Mitchelton-Scott * Movistar Team * Quick-Step Floors * Team Dimension Data * Team Katusha-Alpecin * Team Sky * Team Sunweb * Trek-Segafredo * UAE Team Emirates

UCI Professional Continental týmy * Aqua Blue Sport * Cofidis * Direct Énergie * Israel Cycling Academy * Sport Vlaanderen-Baloise * Vérandas Willems-Crelan * Wanty-Groupe Gobert * WB Aqua Protect Veranclassic