Konečné pořadíKonečné pořadí
Vítěz
2. místo
3. místo
22. ročník jednodenního cyklistického závodu EuroEyes Cyclassics se konal 20. srpna 2017 v Německu. Závod dlouhý 220,9 km vyhrál Ital Elia Viviani z Teamu Sky. Na druhém a třetím místě se umístili Francouz Arnaud Démare (FDJ) a Nizozemec Dylan Groenewegen (LottoNL-Jumbo).

Týmy

Závodu se zúčastnilo celkem 21 týmů, včetně 18 UCI WorldTeamů a 3 UCI Professional Continental týmů. Každý tým přijel s osmi jezdci, na start se tedy celkem postavilo 168 jezdců. +more Do cíle v Hamburku dojelo 157 jezdců.

UCI WorldTeamy * AG2R La Mondiale * Astana * Bahrain-Merida * BMC Racing Team * Bora-Hansgrohe * Cannondale-Drapac * FDJ * LottoNL-Jumbo * Lotto-Soudal * Movistar Team * Orica-Scott * Quick-Step Floors * Team Dimension Data * Team Katusha-Alpecin * Team Sky * Team Sunweb * Trek-Segafredo * UAE Team Emirates

UCI Professional Continental týmy * CCC-Sprandi-Polkowice * Cofidis * Gazprom-RusVelo