French Open 2013 – čtyřhra juniorek

8
4
2

Obhájcem titulu ve čtyřhře juniorek na pařížském French Open 2013 byl ruský pár Darja Gavrilovová a Irina Chromačovová, který se čtyřhry nezúčastnil. Gavrilovová již nemohla startovat pro věkové omezení a Chromačovová nastoupila do kvalifikace ženské dvouhry, kde byla ve druhém kole vyřazena.

Vítězem čtyřhry juniorek se stala druhá nasazená dvojice sedmnáctiletých Češek Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková, která ve finále přehrála ekvádorsko-brazilský pár Doménica Gonzálezová a Beatriz Haddad Maiová ve dvou setech 7-5 a 6-2. Obě české tenistky tak získaly premiérový grandslamový titul.

Nasazené páry

# Belinda Bencicová / Antonia Lottnerová (čtvrtfinále) # 'Barbora Krejčíková / Kateřina Siniaková (vítězky) # Ana Konjuhová / Carol Zhaová (semifinále) # Darja Kasatkinová / Veronika Kuděrmetovová (1. kolo) # Katie Boulterová / Katy Dunneová (1. +more kolo) # Anett Kontaveitová / Petra Uberalová (1. kolo) # Alejandra Cisnerosová / Victoria Rodríguezová (1. kolo) # Alice Matteucciová / Nina Stojanovićová (semifinále).