Hall of Fame Open 2019 – mužská čtyřhra

8
4
2

Hall of Fame Open 2019 – mužská čtyřhra byl tenisový turnaj konaný jako součást mužské čtyřhry na Hallovém Září v Newportu ve Spojených státech, který se konal mezi 15. a 21. červencem 2019 na otevřených travnatých dvorcích. Americká dvojice Austin Krajicek a Jeevan Nedunchezhiyan se stali šampiony turnaje, když ve finále porazili britsko-slovinský pár Luke Bambridge a Jonny O'Mara poměrem setů 7–6^(7–3) a 6–2. Pro Krajiceka to byl první deblový titul na okruhu ATP Tour, zatímco Nedunchezhiyan vybojoval druhou deblovou trofej a první na trávě. Bambridge s O'Marou společně odehráli první společný turnaj na okruhu ATP Tour a připsali si tak premiérovou společnou výhru. Nasazení párů Všech osm nasazených párů mělo volný los do druhého kola. Pavouk Horní polovina Dolní polovina Reference

Mužská čtyřhra Hall of Open 2019 probíhala ve druhé polovině července 2019. Do deblové soutěže newportského tenisového turnaje hraného na tvrdém povrchu nastoupilo šestnáct dvojic. Obhájcem titulu byl pár Jonatan Erlich a Artem Sitak, který vypadl v úvodním kole s Granollersem a Stachovskim.

Vítězem se stal španělsko-ukrajinský pár Marcel Granollers a Serhij Stachovskyj, který ve finále za 1. 59 hodiny zdolal salvadorsko-mexickou dvojici Marcelo Arévalo a Miguel Ángel Reyes-Varela. +more Po dvousetovém průběhu 6-7 a 6-4 rozhodl až supertiebreak poměrem míčů [13-11]. Oba šampioni, kteří v úvodní sadě neproměnili čtyři setboly, si při prvním společném startu do žebříčku ATP připsali 250 bodů. Granollers vybojoval sedmnáctý deblový titul na okruhu ATP Tour s jedenáctým spoluhráčem a pro Stachovského to bylo čtvrté takové turnajové vítězství. Ukrajinec i nadále zůstal ve finále ATP neporažen, když vyhrál celkově osmý finálový duel v řadě.

Na prahu vyřazení se Granollers se Stachovskim ocitli v semifinále, v němž odvrátili tři mečboly Daniellovi s Paesem.

Nasazení párů

# Santiago González / Ajsám Kúreší (1. kolo) # Jonatan Erlich / Artem Sitak (1. +more kolo) # Marcus Daniell / Leander Paes (semifinále) # Ben McLachlan / John-Patrick Smith (semifinále).