Hall of Fame Tennis Championships 2013

8
4
2

Hall of Fame Tennis Championships 2013 byl tenisový turnaj pořádaný jako součást mužského okruhu ATP World Tour, který se hrál na otevřených travnatých dvorcích Casina Newport, kde sídlí Mezinárodní tenisová síň slávy. Konal se mezi 8.14. červencem 2013 v americkém Newportu jako 38. ročník turnaje.

Turnaj s rozpočtem 519 775 dolarů patřil do kategorie ATP World Tour 250. Nejvýše nasazeným hráčem ve dvouhře byla světová devatenáctka Sam Querrey ze Spojených států, kterého v úvodním kole překvapivě vyřadil krajan Tim Smyczek.

Francouzský tenista Nicolas Mahut získal poprvé v kariéře „double“, když vyhrál soutěž dvouhry i čtyřhry. Celkově si tak připsal druhý singlový a sedmý deblový titul na okruhu ATP Tour.

* 1) Žebříček ATP k 24. červnu 2013.

Následující hráči obdrželi divokou kartu do hlavní soutěže: * Prakash Amritraj * Stefan Kozlov * Nicolas Mahut

Následující hráči postoupili z kvalifikace: * Adrien Bossel * Jan Hernych * Alex Kuznetsov * Ante Pavić

;před zahájením turnaje * Brian Baker * Federico Delbonis

Skrečování

Marinko Matosevic

StátHráčStátHráčATP1)Nasazení
Santiago GonzálezSpojené státyScott Lipsky45. 1. +more
Nicolas MahutÉdouard Roger-Vasselin76. 2.
Spojené státyJames BlakeSpojené státyRajeev Ram140. 3.
Marcelo DemolinerAndré Sá144. 4.
* 1) Žebříček ATP k 24. červnu 2013; číslo je součtem umístění obou členů páru.

Následující páry obdržely divokou kartu do hlavní soutěže: * Prakash Amritraj / Sam Querrey * Chris Harrison / Ryan Harrison

Následující pár nastoupil do soutěže z pozice náhradníka: * Eduardo Gil / Krasimir Kolev

Odstoupení

;před zahájením turnaje * Ryan Harrison v průběhu turnaje * Sam Querrey

Nicolas Mahut vs. Lleyton Hewitt, 5-7, 7-5, 6-3

Nicolas Mahut / Édouard Roger-Vasselin vs. Tim Smyczek / Rhyne Williams, 6-7(4-7), 6-2, [10-5]