CELKEM ZA TŘINEC v Play off-
CELKEM v ZČ + Play off9182183235411098

Zajímavosti

Utkání v extralize

Jiří Polanský 4. 1. +more 2011 v domácím utkání proti HC Slavia Praha odehrál své 400. utkání v extralize. * Jiří Polanský 5. 10. 2012 v domácím utkání proti HC Mountfield České Budějovice odehrál své 500. utkání v extralize. * Jiří Polanský 6. 10. 2017 v domácím utkání proti HC Sparta Praha odehrál své 800. utkání v extralize. * Jiří Polanský 5. 3. 2019 v domácím utkání proti Piráti Chomutov odehrál své 900. utkání v extralize.

Branky v extralize

Jiří Polanský 21. 1. +more 2011 ve 23. minutě utkání na Kladně vstřelil svůj 100. extraligový gól. v utkání proti HC Mountfield České Budějovice * Jiří Polanský 20. 10. 2017 ve 31. minutě utkání HC Oceláři Třinec proti HC Škodě Plzeň vstřelil svůj 200. extraligový gól.

Utkání v extralize za Třinec

Svůj 700. zápas v dresu HC Oceláři Třinec ELH odehrál 20. +more 11. 2015 v domácí Werk Areně, kdy Třinec vyhrál 4:2 nad Litvínovem. * Svůj 900. zápas v dresu HC Oceláři Třinec ELH odehrál 19. 11. 2019 v domácí Werk Areně, kdy Třinec vyhrál 6:3 nad Brnem.

Branky v extralize za Třinec

Jiří Polanský 18. 1. +more 2019 ve 25. minutě utkání HC Dynamo Pardubice proti HC Oceláři Třinec vstřelil svůj 210. extraligový gól za HC Oceláře Třinec (tím se dostal v historických tabulkách střelců HC Ocelářů o 1 branku před Richarda Krále).

[url=http://www. hcocelari. +morecz/hrac. asp. id=Jiri-Polansky-112&sezona=2010&kategorie=MUZ]Jiří Polanský na HC Oceláři Třinec[/url] * [url=http://www. hcocelari. cz/clanek. asp. id=Jiri-Polansky-o-svem-jubileuClovek-si-to-cislo-ani-poradne-neuvedomi-1837]Jiří Polanský odehrál 500. utkání v extralize[/url].