8
4
2

Július Šimon (* 19. července 1965 Lučenec) je bývalý slovenský fotbalový záložník a reprezentant.

Július Šimon hrál za Poprad, DAC Dunajská Streda, 1. FC Košice, Spartak Trnava, Austrii Vídeň, SV Ried, Artmedii Bratislava, Wiener Sport-Club a Koba Senec. +more V evropských pohárech nastoupil v 7 utkáních.

Reprezentace

Svůj první reprezentační gól zaznamenal Július Šimon v domácím kvalifikačním utkání na Tehelném poli 11. října 1995 proti Polsku. +more Šimon v 82. minutě uzavřel gólový účet zápasu, když zvyšoval na konečných 4:1 pro domácí.

Střelecky nejvydařenější utkání absolvoval 29. dubna 1997 proti reprezentaci Islandu, když na stadiónu v Trnavě nejprve v 36. +more minutě srovnával z pokutového kopu na 1:1 a v závěru přátelského utkání v 90. minutě stanovil konečné skóre 3:1.

Za reprezentaci Slovenska nastoupil v letech 1995-1997 celkem ve 23 utkáních a vstřelil 6 gólů.

Poznámky

[url=http://www. worldfootball. +morenet/spieler_profil/julius-simon/]Worldfootball. net[/url] * [url=http://www. national-football-teams. com/v2/player. php. id=18764]National Football Teams[/url] * [url=http://www. transfermarkt. at/de/simon-julius/profil/spieler_53520. html]Transfermarkt[/url] * [url=http://soccerdatabase. eu/player/43679/]Player History[/url].

Kategorie:Českoslovenští fotbalisté Kategorie:Slovenští fotbalisté Kategorie:Fotbalisté LAFC Lučenec Kategorie:Fotbalisté FK Poprad Kategorie:Fotbalisté DAC Dunajská Streda Kategorie:Fotbalisté FC VSS Košice Kategorie:Fotbalisté Spartaku Trnava Kategorie:Fotbalisté Austrie Vídeň Kategorie:Fotbalisté SV Ried Kategorie:Fotbalisté Artmedie Bratislava Kategorie:Fotbalisté FC Senec Kategorie:Fotbalisté Wiener Sport-Club Kategorie:Narození 19. +more července Kategorie:Narození v roce 1965 Kategorie:Narození v Lučenci Kategorie:Žijící lidé Kategorie:Muži.