Kiko Casilla

8
4
2

Francisco Casilla Cortés (* 2. října 1986 Alcover), známý jako Kiko Casilla, je španělský profesionální fotbalový brankář, který chytá za španělský klub Elche CF, kde je na hostování z anglického klubu Leeds United FC. V roce 2014 odchytal také jedno utkání v dresu španělské reprezentace.

...

Reprezentační kariéra

V A-mužstvu Španělska debutoval 18. listopadu 2014 na stadionu ve Vigu v přátelském zápase proti Německu (porážka 0:1). +more V 77. minutě střídal na hřišti Ikera Casillase a v 89. minutě inkasoval jediný gól utkání z kopačky Toniho Kroose.

Odkazy

[url=http://www. transfermarkt. +moreco. uk/kiko-casilla/profil/spieler/27486]Profil hráče[/url], transfermarkt. com * [url=http://www. national-football-teams. com/player/57728/Kiko_Casilla. html]Profil hráče[/url] na National Football Teams. com.

Kategorie:Španělští fotbalisté Kategorie:Katalánští fotbalisté Kategorie:Fotbaloví brankáři Kategorie:Narození v roce 1986 Kategorie:Žijící lidé Kategorie:Muži Kategorie:Fotbalisté Realu Madrid Kategorie:Fotbalisté Espanyolu Kategorie:Fotbalisté Cádiz CF Kategorie:Fotbalisté FC Cartagena Kategorie:Narození 2. +more října.