Mistrovství Československa v orientačním běhu 1987
Technology
12 hours ago
8
4
2
Author
Albert FloresMistrovství Československé socialistické republiky v orientačním běhu proběhlo v roce 1987 ve dvou individuálních a jedné týmové disciplíně.
Mistrovství ČSSR jednotlivců (klasická trať)
Datum závodu | 26. 9. +more 1987 | Místo konání | Hejnice • [url=https://mapy. cz/turisticka. q=50°53'11. 750N15°05'05. 792E]aréna[/url] | Pořadatel | TJ Slávia VŠST Liberec | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ředitel závodu | Jan Pávek | Hlavní rozhodčí | Libor Bednařík | Stavitelé tratí | Miroslav Horáček, Libor Bednařík, Jiří Vokál | |||
Název mapy | [url=http://mapy. orientacnisporty. cz/mapa/skalni-brana-1987]Skalní brána[/url] | Web závodu | Výsledky závodu |
Zkrácené výsledky | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pořadí | H21 - muži | Pořadí | D21 - ženy | ||||||
center | Luděk Pavelek | TJ Opava | right| 1:55:31 | right | center | Jana Galíková | VSK Mendelu Brno | right| 1:07:47 | right |
center | Petr Vavrys | VSK Mendelu Brno | right| 1:56:47 | right| +1:16 | center | Paulína Májová | KOBRA Bratislava | right| 1:16:06 | right| +8:19 |
center | Zdeněk Zuzánek | USK Praha | right| 1:57:11 | right| +1:40 | center | Zuzana Táborská | USK Praha | right| 1:16:22 | right| +8:35 |
center|4 | Petr Kozák | USK Praha | right| 1:57:59 | right| +2:28 | center|4 | Hana Přibylová | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | right| 1:16:26 | right| +8:39 |
center|5 | Vlastimil Uchytil | VSK VŠB TU Ostrava | right| 1:58:05 | right| +2:34 | center|5 | Lucie Komancová | USK Praha | right| 1:20:14 | right| +12:27 |
center|6 | Jaroslav Kačmarčík | TJ TŽ Třinec | right| 1:58:56 | right| +3:25 | center|6 | Petra Wágnerová | VSK Mendelu Brno | right| 1:20:42 | right| +12:55 |
center|7 | Karol Hierweg | Loko Bratislava | right| 2:01:00 | right| +5:29 | center|7 | Iva Kalibánová | OK Lokomotiva Pardubice | right| 1:23:11 | right| +15:24 |
center|8 | Miroslav Hadač | VSK VŠB TU Ostrava | right| 2:01:23 | right| +5:52 | center|8 | Dagmar Coufalíková | VSK Mendelu Brno | right| 1:23:16 | right| +15:29 |
center|9 | Jaromír Šrámek | Lokomotiva Šumperk | right| 2:02:34 | right| +7:03 | center|9 | Drahomíra Popravcová | VŠLD Zvolen | right| 1:25:05 | right| +17:18 |
center|10 | Tomáš Lejsek | USK Praha | right| 2:02:40 | right| +7:09 | center|10 | Magda Horová | USK Praha | right| 1:25:58 | right| +18:11 |
Pořadí | H19 - junioři | Pořadí ! colspan="4"|D19 - juniorky | |||||||
center | Petr Utinek | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | right| 1:29:30 | right | center | Hana Třísková | VSK Mendelu Brno | right| 1:36:31 | right |
center | Jan Langr | OOB Vamberk | right| 1:38:14 | right| +8:44 | center | Diana Cieslarová | TJ TŽ Třinec | right| 1:36:40 | right| +0:09 |
center | Petr Weber | Rudá hvězda Hradec Králové | right| 1:38:36 | right| +9:06 | center | Marcela Klapalová | VŠTJ Ekonom Praha | right| 1:45:04 | right| +8:33 |
Pořadí | H17 - starší dorostenci | Pořadí | D17 - starší dorostenky | ||||||
center | Tomáš Prokeš | OK Lokomotiva Plzeň | right| 1:02:50 | right | center | Iveta Liberdová | TJ TŽ Třinec | right| 1:02:27 | right |
center | Martin Sadílek | TJ Gottwaldov | right| 1:05:42 | right| +2:52 | center | Šárka Burýšková | TJ Lokomotiva Praha | right| 1:04:01 | right| +1:34 |
center | Milan Bílý | OOB TJ Lokomotiva Teplice | right| 1:07:56 | right| +5:06 | center | Miriam Šipošová | TJ Slávia Banská Bystrica | right| 1:10:45 | right| +8:18 |
Pořadí | H15 - mladší dorostenci | Pořadí | D15 - mladší dorostenky | ||||||
center | Pavel Žemlík | TJ Gottwaldov | right| 57:58 | right | center | Marcela Kubatková | TJ TŽ Třinec | right| 50:55 | right |
center | Marek Janků | SK SKI-OB Šternberk | right| 58:24 | right| +0:26 | center | Jitka Boudná | OK Jihlava | right| 59:33 | right| +8:38 |
center | Tomáš Zrník | TJ Gottwaldov | right| 58:37 | right| +0:39 | center | Jana Zichová | TJ Jičín | right| 1:03:58 | right| +13:03 |
center colspan="10"| > | center colspan="10"| > | center colspan="10"| > | center colspan="10"| > | center colspan="10"| > | center colspan="10"| > | center colspan="10"| > | center colspan="10"| > | center colspan="10"| > | center colspan="10"| > |
Souhrnné informace naleznete v článku Mistrovství Československa v orientačním běhu na klasické trati.
Mistrovství ČSSR štafet
Datum závodu | 27. 9. +more 1987 | Místo konání | Hejnice • [url=https://mapy. cz/turisticka. q=50°52'56. 766N15°08'32. 187E]aréna[/url] | Pořadatel | TJ Slávia VŠST Liberec | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ředitel závodu | Jan Pávek | Hlavní rozhodčí | Libor Bednařík | Stavitelé tratí | Miroslav Horáček, Libor Bednařík, Jiří Vokál | |||
Název mapy | [url=http://mapy. orientacnisporty. cz/mapa/farska-louka-1987]Farská louka[/url] | Web závodu | Výsledky závodu |
Zkrácené výsledky | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pořadí | H21 - muži | Pořadí | D21 - ženy | ||||||
center | VSK Mendelu Brno Jaroslav Hubáček Josef Hubáček Petr Vavrys | right| 2:36:02 | right | center | VSK Mendelu Brno Dagmar Coufalíková Petra Wágnerová Jana Galíková | right| 1:55:21 | right | ||
center | USK Praha Petr Kozák Zdeněk Zuzánek Aleš Macháček | right| 2:36:27 | right| +0:25 | center | TJ Jičín Dana Tišerová Helena Matoušová Eva Bártová | right| 2:00:37 | right| +5:16 | ||
center | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha Luboš Semík Martin Tichovský Petr Utinek | right| 2:36:35 | right| +0:33 | center | USK Praha Zuzana Táborská Pavlína Bacílková Lucie Komancová | right| 2:05:30 | right| +10:09 | ||
center|4 | VSK VŠB TU Ostrava Stanislav Mudrák Miroslav Hadač Vlastimil Uchytil | right| 2:45:17 | right| +9:15 | center|4 | VŠTJ Ekonom Praha Ivana Reidingerová Dana Drobilíková Marcela Klapalová | right| 2:14:42 | right| +19:21 | ||
center|5 | VSK Mendelu Brno Milan Novotný Pavel Brlica Jiří Urválek | right| 2:53:03 | right| +17:01 | center|5 | USK Praha Ivana Lacigová Ivana Tišerová Jana Ondráčková | right| 2:17:58 | right| +22:37 | ||
Pořadí | H17 - dorostenci | Pořadí | D17 - dorostenky | ||||||
center | TJ Gottwaldov Martin Sadílek Evžen Pekárek Tomáš Podmolík | right| 1:49:13 | right | center | TJ TŽ Třinec Marcela Kubatková Mária Honzová Jana Cieslarová | right| 1:40:42 | right | ||
center | TJ Jičín Jiří Červinka Zdeněk Hrnčál Jaroslav Fikker | right| 1:49:17 | right| +0:04 | center | OK Jiskra Nový Bor Andrea Zbodáková Kateřina Svobodová Dagmar Abelová | right| 1:44:45 | right| +4:03 | ||
center | Slavia Liberec orienteering Tomáš Honzík . +more Herman Petr Kruliš | right| 1:56:54 | right| +7:41 | center | TJ Jičín Dana Horčičková Lenka Majorová Jana Zichová | right| 1:47:45 | right| +7:03 | ||
center colspan="10"| > | center colspan="10"| > | center colspan="10"| > | center colspan="10"| > | center colspan="10"| > | center colspan="10"| > | center colspan="10"| > | center colspan="10"| > | center colspan="10"| > | center colspan="10"| > |
Souhrnné informace naleznete v článku Mistrovství Československa v orientačním běhu štafet.
Important
Mistrovství ČSSR na dlouhé trati
Datum závodu | 3. 10. +more 1987 | Místo konání | Kysak - Trebejov | Pořadatel | TJ Lokomotíva Kysak | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ředitel závodu | Stanislav Franko | Hlavní rozhodčí | Peter Sláma | Stavitelé tratí | Stanislav Franko | |||
Název mapy | [url=https://www. orienteering. sk/maps-new/mapy/mapa/mapa. php. j=cz&129]Konvalinka I. [/url] | Web závodu | Výsledky závodu |
Zkrácené výsledky | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pořadí | H21 - muži | Pořadí | D21 - ženy | ||||||
center | Martin Tichovský | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | right| 2:32:41 | right | center | Ada Kuchařová | KOS TJ Tesla Brno | right| 1:47:02 | right |
center | Jozef Pollák | Akademik TU Košice | right| 2:33:49 | right| +1:08 | center | Pavlína Bacílková | USK Praha | right| 1:55:03 | right| +8:01 |
center | Jaroslav Kačmarčík | TJ TŽ Třinec | right| 2:33:53 | right| +1:12 | center | Dagmar Coufalíková | VSK Mendelu Brno | right| 1:59:44 | right| +12:42 |
center|4 | Luděk Pavelek | TJ Opava | right| 2:36:04 | right| +3:23 | center|4 | Jana Smutná | OOB Vamberk | right| 1:59:53 | right| +12:51 |
center|5 | Jaroslav Neumann | Lokomotiva Olomouc | right| 2:36:33 | right| +3:52 | center|5 | Pavlína Májová | KOBRA Bratislava | right| 2:00:35 | right| +13:33 |
center|6 | Jaromír Šrámek | Lokomotiva Šumperk | right| 2:38:32 | right| +5:51 | center|6 | Iva Kalibánová | OK Lokomotiva Pardubice | right| 2:01:50 | right| +14:48 |
center|7 | Juraj Petrinec | TJ Slávia Farmaceut Bratislava | right| 2:39:40 | right| +6:59 | center|7 | Helena Matoušová | TJ Jičín | right| 2:06:03 | right| +19:01 |
center|8 | Václav Řápek | USK Praha | right| 2:40:36 | right| +7:55 | center|8 | Zuzana Táborská | USK Praha | right| 2:08:05 | right| +21:03 |
center|9 | Jiří Urválek | VSK Mendelu Brno | right| 2:41:14 | right| +8:33 | center|9 | Eva Bártová | TJ Jičín | right| 2:09:29 | right| +22:27 |
center|10 | Karol Hierweg | Loko Bratislava | right| 2:41:40 | right| +8:59 | center|10 | Petra Váňová | VSK Mendelu Brno | right| 2:16:06 | right| +29:04 |
Pořadí | H19 - junioři | Pořadí ! colspan="4"|D19 - juniorky | |||||||
center | Martin Škvor | USK Praha | right| 2:05:06 | right | center | Diana Cieslarová | TJ TŽ Třinec | right| 2:31:08 | right |
center | Stanislav Mudrák | VSK VŠB TU Ostrava | right| 2:07:54 | right| +2:48 | center | Marcela Klapalová | VŠTJ Ekonom Praha | right| 2:39:59 | right| +8:51 |
center | Lumír Urbánek | VSK Mendelu Brno | right| 2:09:01 | right| +3:55 | center | Blanka Šubrtová | SOB Olomouc | right| 2:41:14 | right| +10:06 |
Pořadí | H17 - starší dorostenci | Pořadí | D17 - starší dorostenky | ||||||
center | Tomáš Prokeš | OK Lokomotiva Plzeň | right| 1:41:13 | right | center | Iveta Liberdová | TJ TŽ Třinec | right| 1:35:21 | right |
center | Martin Sadílek | TJ Gottwaldov | right| 1:42:55 | right| +1:42 | center | Marcela Sobková | TJ Baník Ostrava OKD | right| 1:38:44 | right| +3:23 |
center | Milan Bílý | OOB TJ Lokomotiva Teplice | right| 1:43:02 | right| +1:49 | center | Mária Honzová | TJ TŽ Třinec | right| 1:41:11 | right| +5:50 |
center colspan="10"| > | center colspan="10"| > | center colspan="10"| > | center colspan="10"| > | center colspan="10"| > | center colspan="10"| > | center colspan="10"| > | center colspan="10"| > | center colspan="10"| > | center colspan="10"| > |
Souhrnné informace naleznete v článku Mistrovství Československa na dlouhé trati.
Odkazy
Související články
Orientační běh * Mistrovství Československa v orientačním běhu
Externí odkazy
[url=http://www. orienteering-history. +moreinfo/50letob. pdf]Ročenka 50 let orientačního běhu v ČR 1950-2000 (pdf, 25MB)[/url] * [url=http://www. orientacnibeh. cz/]Český svaz orientačních sportů (ČSOS) - sekce OB[/url].
Kategorie:Mistrovství Československa v orientačním běhu Kategorie:Orientační běh v roce 1987