New York Open 2018

8
4
2

New York Open 2018 byl tenisový turnaj pořádaný jako součást mužského okruhu ATP World Tour, který se odehrával na tvrdém povrchu arény Nassau Veterans Memorial Coliseum. Stal se tak první akcí v historii ATP, kde byl položen povrch černé barvy. Konal se mezi 12. až 18. února 2018 v americkém městě Uniondale, ležícím ve státě New York, jako premiérový ročník turnaje.

Turnaj s rozpočtem 748 450 dolarů patřil do kategorie ATP World Tour 250. Nejvýše nasazeným hráčem ve dvouhře se stal jedenáctý hráč světa Kevin Anderson z Jihoafrické republiky. +more Jako poslední přímý účastník nastoupil do hlavní singlové soutěže slovinský 97. hráč žebříčku Blaž Kavčič.

Čtvrtý singlový titul na okruhu ATP Tour vybojoval 31letý Jihoafričan Kevin Anderson, jenž se následně posunul na nové žebříčkové maximum, když mu patřila 9. příčka. +more Čtyřhru ovládla bělorusko-rakouská dvojice Max Mirnyj a Philipp Oswald, její členové získali druhou společnou trofej. 40letý Mirnyj odehrál na túře ATP jubilejní 100. deblové finále.