Konečné pořadíKonečné pořadí
Vítěz
2. místo
3. místo
73. ročník jednodenního cyklistického závodu Omloop Het Nieuwsblad se konal 24. února 2018 v Belgii. Závod dlouhý 196,2 km vyhrál Dán Michael Valgren z týmu Astana. Na druhém a třetím místě se umístili Polák Łukasz Wiśniowski (Team Sky) a Sep Vanmarcke (EF Education First-Drapac p/b Cannondale).

Týmy

Závodu se zúčastnilo celkem 25 týmů, včetně 17 UCI WorldTeamů a 8 UCI Professional Continental týmů. Každý tým přijel se sedmi jezdci, na start se celkem postavilo 175 jezdců. +more Do cíle v Meerbeke dojelo 98 jezdců.

UCI WorldTeamy * AG2R La Mondiale * Astana * Bahrain-Merida * BMC Racing Team * Bora-Hansgrohe * EF Education First-Drapac p/b Cannondale * Groupama-FDJ * LottoNL-Jumbo * Lotto-Soudal * Mitchelton-Scott * Quick-Step Floors * Team Dimension Data * Team Katusha-Alpecin * Team Sky * Team Sunweb * Trek-Segafredo * UAE Team Emirates

UCI Professional Continental týmy * Cofidis * Fortuneo-Samsic * Roompot-Nederlandse Loterij * Sport Vlaanderen-Baloise * Vérandas Willems-Crelan * Vital Concept * Wanty-Groupe Gobert * WB Aqua Protect Veranclassic