Open Sud de France 2016 – mužská čtyřhra

8
4
2

Do soutěže mužské čtyřhry na tenisovém turnaji Open Sud de France 2016 nastoupilo šestnáct dvojic. Obhájcem titulu byl novozélandský pár Marcus Daniell a Artem Sitak, jehož členové skončili v úvodním kole na raketách italsko-španělské dvojice Andrea Arnaboldi a Marc López.

Vítězem čtyřhry se stal druhý nasazený chorvatsko-novozélandský pár Mate Pavić a Michael Venus, který ve finále zdolal německou bratrskou dvojici, složenou z Alexandra a Mischy Zverevových výsledkem 7-5 a 7-6. Oba šampioni si do žebříčku ATP připsali 250 bodů. +more Každý z vítězů na okruhu ATP Tour vybojoval třetí deblovou trofej a pár pak druhou společnou, po lednové výhře na ASB Classic.

Nasazení párů

# Łukasz Kubot / Marcin Matkowski (čtvrtfinále) # 'Mate Pavić / Michael Venus (vítězové) # Oliver Marach / Fabrice Martin (1. kolo) # Jonatan Erlich / Colin Fleming (čtvrtfinále, odstoupili)