PTT Thailand Open 2012

8
4
2

Tenisový turnaj ATP PTT Thailand Open 2012 se konal ve dnech 22.30. září v thajském hlavním městě Bangkoku. Hrálo se v hale Impact Arena na dvorcích s tvrdým povrchem. Turnaj patřil do kategorie ATP World Tour 250. Odměny činily 608 500 USD.

Obhájce singlového titulu Andy Murray na turnaji nestartoval. Soutěž dvouhry ve francouzském finále vyhrál druhý nasazený Richard Gasquet, když porazil turnajovou čtyřku Gillese Simona po hladkém dvousetovém průběhu 6-2 a 6-1. +more Ve čtyřhře zvítězila tchajwansko-thajská dvojice Lu Jan-sun a Danai Udomčoke, startující na divokou kartu, po finálové výhře nad čtvrtým nasazeným americko-australským párem Eric Butorac a Paul Hanley 6-3 a 6-4.

Dvouhra

Nasazení hráčů

Čtyři nejvýše nasazení hráči měli v úvodním kole volný los. # Janko Tipsarević (semifinále) # 'Richard Gasquet (vítěz)' # Milos Raonic (čtvrtfinále) # Gilles Simon (finále) # Fernando Verdasco (čtvrtfinále) # Viktor Troicki (2. +more kolo) # Jarkko Nieminen (semifinále) # Bernard Tomic (čtvrtfinále).

Jiná forma účasti v turnaji

Následující hráči získali divokou kartu do hlavní soutěže dvouhry: * Marco Chiudinelli * Peerakiat Siriluethaiwattana * Danai Udomčoke

Následující hráči si zajistili účast v hlavní soutěži z kvalifikace: * Kevin Anderson * Hiroki Morija * Júiči Sugita * Yang Tsung-hua

;z dvouhry * Jérémy Chardy * Blaž Kavčič * Michail Kukuškin

Skrečování

;z dvouhry * Júiči Sugita (poranění pravého hlezna)

Čtyřhra

Nasazené páry

# Leander Paes / Horia Tecău (semifinále) # Santiago González / Scott Lipsky (1. kolo) # David Marrero / Fernando Verdasco (čtvrtfinále) # Eric Butorac / Paul Hanley (finále)

[url=http://www. atpworldtour. +morecom/posting/2012/1720/mds. pdf]Pavouk dvouhry[/url] * [url=http://www. atpworldtour. com/posting/2012/1720/qs. pdf]Pavouk kvalifikace dvouhry[/url] * [url=http://www. atpworldtour. com/posting/2012/1720/mdd. pdf]Pavouk čtyřhry[/url].

Kategorie:ATP World Tour 2012 Kategorie:Thailand Open (ATP)