Panagiotis Glykos

8
4
2

Panagiotis Glykos (řecky Παναγιώτης Γλύκος; * 3. června 1986, Volos, Řecko) je řecký fotbalový brankář a reprezentant. Aktuálně hráč PAOK FC.

Glykos hrál v Řecku za Olympiakosu Volos, PAOK FC a Agrotikos Asteras FC.

Reprezentační kariéra

V A-mužstvu Řecka debutoval 5. března 2014 proti týmu Jižní Korey.

Zúčastnil se Mistrovství světa 2014 v Brazílii, kam jej nominoval portugalský trenér Fernando Santos. Zde Řekové dosáhli svého historického maxima. +more Poprvé na světových šampionátech postoupili do osmifinále (ze základní skupiny C), tam byli vyřazeni Kostarikou v penaltovém rozstřelu poměrem 3:5 (stav po prodloužení byl 1:1). Glykos chytal pouze v zápase základní skupiny proti Pobřeží slonoviny (výhra 2:1), kdy střídal ve 24. minutě zraněnou jedničku Orestise Karnezise.

Odkazy

[url=http://www. transfermarkt. +morecom/panagiotis-glykos/profil/spieler/26582]Profil hráče[/url] na transfermarkt. com * [url=http://www. national-football-teams. com/player/54729/Panagiotis_Glykos. html]Profil hráče[/url] na National-Football-Teams. com.

Kategorie:Řečtí fotbalisté Kategorie:Fotbaloví brankáři Kategorie:Narození v roce 1986 Kategorie:Narození 3. +more června Kategorie:Žijící lidé Kategorie:Muži Kategorie:Fotbalisté Olympiakosu Volos Kategorie:Fotbalisté PAOK FC Kategorie:Hráči Mistrovství světa ve fotbale 2014.