4
2

Pavel Všianský (* 1947) je bývalý český hokejový útočník.

Hokejová kariéra

V československé lize hrál za TJ Gottwaldov a během vojenské služby za Duklu Jihlava. S Duklou Jihlava získal v roce 1967 mistrovský titul. +more V nižší soutěži hrál i za TJ TŽ Třinec a SHK Hodonín.

.

[url=http://www. hokejbonus. +moreestranky. cz/clanky/hraci/vsiansky-pavel. html]Historie světových hokejových turnajů a zlínského hokeje[/url] * [url=https://daan. estranky. cz/clanky/pavel-vsiansky. html]Pavel Všianský[/url] * [url=https://daan. estranky. cz/clanky/reportaze/gottwaldov-unesl-hokejistu--psal-ceskoslovensky-sport. -jaka-byla-pravda-. html]Gottwaldov unesl hokejistu, psal Československý sport. Jaká byla pravda. [/url].

Kategorie:Českoslovenští lední hokejisté Kategorie:Čeští lední hokejisté Kategorie:Hráči HC Dukla Jihlava Kategorie:Hráči HC Zlín Kategorie:Hráči HC Třinec Kategorie:Hráči HC Hodonín Kategorie:Narození 1947 Kategorie:Narození v Černé Hoře (okres Blansko) Kategorie:Žijící lidé Kategorie:Muži