Porsche Tennis Grand Prix 2014 – ženská dvouhra

8
4
2

Do soutěže ženské dvouhry na tenisovém turnaji Porsche Tennis Grand Prix 2014 nastoupilo dvacet osm hráček. Dvojnásobnou obhájkyní titulu byla ruská hráčka Maria Šarapovová, která získala hattrick - třetí titul v řadě. Z pozice šesté nasazené ve finále zdolala srbskou turnajovou devítku Anu Ivanovićovou po třísetovém průběhu 3-6, 6-4 a 6-1.

Šarapovová tak získala premiérové turnajové vítězství v probíhající sezóně a celkově třicátou singlovou trofej v kariéře.

Nasazení hráček

Čtyři nejvýše nasazené hráčky měly volný los do druhého kola. # Agnieszka Radwańská (čtvrtfinále) # Simona Halepová (2. +more kolo) # Petra Kvitová (2. kolo) # Angelique Kerberová (2. kolo) # Jelena Jankovićová (semifinále) # 'Maria Šarapovová (vítězka) # Dominika Cibulková (odstoupila) # Sara Erraniová (semifinále) # Ana Ivanovićová (finále).