Recopa Sudamericana 1992

8
4
2

Recopa Sudamericana 1992 bylo druhé ročníkem fotbalové soutěže Recopa Sudamericana, ve kterém se utkali vítězové Copa Libertadores 1991 a Supercopa Sudamericana 1991. Zápasy se odehrály mezi argentinským týmem River Plate a uruguayským týmem Nacional. První zápas se konal 19. února 1992 na stadionu Estadio Centenario v Montevideu. Nacional otevřel skóre již v 9. minutě, ale River Plate dokázal vyrovnat v 90. minutě. Zápas skončil remízou 1:1. Následně se hrálo prodloužení, ve kterém se skóre neměnilo a zápas tak skončil remízou. V odvetném zápase na stadionu Estadio Monumental v Buenos Aires vyhrál River Plate 3:0. Branky vstřelili Mascardi, Corti a Alzamendi. River Plate tak získal titul vítěze Recopy Sudamericana 1992. Tato soutěž se odehrála pouze v roce 1992 a následně byla zrušena.

Třetí ročník Recopa Sudamericana byl odehrán dne 19. dubna 1992. Ve vzájemném zápase se střetli vítěz Poháru osvoboditelů v ročníku 1991 - Colo-Colo a vítěz Supercopa Sudamericana v ročníku 1991 - Cruzeiro Esporte Clube.