8
4
2

Richmond Robins byl profesionální americký klub ledního hokeje, který sídlil v Richmondu ve státě Virginie.

V roce 1971 se tým Quebec Aces přestěhoval do Richmondu, Virginie, kde se přejmenoval na nový název Richmond Robins a hrál ligu AHL. Od založení působil jako farmářský tým Philadelphia Flyers v NHL a od roku 1974 působil dalšímu týmu Washington Capitals jako farmářský tým. +more Po jejích první sezóně v AHL nepostoupili do playoff a v následujících třech sezónách se probojovali do playoff do semifinále divize. V poslední sezóně odehráli svůj nejlepší výsledek kdy se probojovali do druhého kola playoff, kde prohráli s týmem Hershey Bears 1:4 na zápasy. Po sezóně 1975/76 se Philadelphia Flyers rozhodla rozpustit tým.

.

Legenda: Z = Zápasy, V = Vítězství, P = Prohra, PRO= Prodloužení, PV = Průměr vítězství, VG = Vstřelené góly, IG = Inkasované góly, TM = Trestné minuty

Klubové rekordy

Za sezonu

:Góly: 48, Danny Schock (1972-73) :Asistence: 48, Terry Murray (1975-76) :Body: 84, Danny Schock (1972-73) :Trestné minuty: 392, Dave Schultz (1971-72)

Celkové

:Odehrané zápasy: 229, Larry Wright :Góly: 95, Danny Schock :Asistence: 130, Rene Drolet :Body: 221, Rene Drolet :Trestné minuty: 500, Rene Drolet

Cizinci, kteří nastoupili za Richmond Robins

Cizinci jsou myšleni hráči nepocházející z Kanady a Spojených států amerických.

Francouzi (1)
{| Francie
HráčPoz.
André Peloffy
|}

Kategorie:Zaniklé americké kluby ledního hokeje Kategorie:Kluby ledního hokeje založené v roce 1971 Kategorie:Kluby ledního hokeje zaniklé v roce 1976 Kategorie:Sport ve Virginii Kategorie:Richmond