Skoky na lyžích na Zimních olympijských hrách 1988

8
4
2

Skoky na lyžích na Zimních olympijských hrách 1988 v Calgary zahrnovaly tři soutěže ve skocích na lyžích. Místem konání byla Alberta Ski Jump Area v Kanadském olympijském parku.

Soutěžní program ve skocích na lyžích byl rozšířen o soutěž družstev. Nejvýraznějším skokanem byl Matti Nykänen, který vyhrál jak obě soutěže jednotlivců, tak s finským družstvem i týmovou soutěž. +more Československo získalo v závodě na středním můstku druhé (Pavel Ploc) a třetí místo (Jiří Malec).

Přehled medailí

PořadíZeměZlatá olympijská medaile Zlato+moresvg|25px'>Stříbrná olympijská medaile StříbroBronzová olympijská medaile BronzCelkově