Sofia Open 2021 – mužská čtyřhra

8
4
2

Mužská čtyřhra Sofia Open 2021 probíhala v na přelomu září a října 2021. Do deblové soutěže sofijského tenisového turnaje hraného na tvrdém povrchu Armeec arény nastoupilo šestnáct dvojic. Obhájcem titulu byl britská pár Jamie Murray a Neal Skupski. jehož členové dali přednost souběžně hranému turnaji v San Diegu.

Vítězem se stal nenasazený pár Britů Jonny O'Mara a Ken Skupski, který ve finále přehrál rakouské turnajové trojky Olivera Maracha a Philippa Oswalda po dvousetovém průběhu 6-3 a 6-4. Oba šampioni si do žebříčku ATP připsali 250 bodů a získali první společnou trofej. +more O'Mara vybojoval třetí deblový titul na okruhu ATP Tour a pro Skupského to bylo sedmé takové turnajové vítězství.

Nasazení párů

# Henri Kontinen / Ben McLachlan (1. kolo) # Tomislav Brkić / Nikola Ćaćić (čtvrtfinále) # Oliver Marach / Philipp Oswald (finále) # Luke Saville / John-Patrick Smith (čtvrtfinále)

Kategorie:Sofia Open Kategorie:ATP Tour 2021