Stockholm Open 2019 – mužská čtyřhra

8
4
2

Mužská čtyřhra Stockholm Open 2019 probíhala ve druhé polovině října 2019. Do deblové soutěže stockholmského tenisového turnaje hraného na nastoupilo šestnáct dvojic. Obhájcem titulu byl britský pár Luke Bambridge a Jonny O'Mara, jehož členové nestartovali společně. Bambridge nastoupil s Japoncem Benem McLachlanem. Na úvod však podlehli dvojici Wesley Koolhof a Fabrice Martin. Spoluhráčem O'Mary se stal krajan Ken Skupski, s nímž skončil také v prvním kole na raketách Paviće se Soaresem.

Vítězem se stal nenasazený, finsko-francouzský pár Henri Kontinen a Édouard Roger-Vasselin, který ve finále zdolal chorvatsko-brazilské turnajové trojky Mate Paviće s Brunem Soaresem po dvousetovém průběhu 6-4 a 6-2. Tím ukončili jejich osmizápasovou neporazitelnost. +more Oba šampioni, kteří společně odehráli první turnaj v kariéře, si do žebříčku ATP připsali 250 bodů. Kontinen vybojoval dvacátý třetí deblový titul na okruhu ATP Tour a pro 35letého Rogera-Vasselina to bylo jubilejní dvacáté takové turnajové vítězství.

Nasazení párů

# Jean-Julien Rojer / Horia Tecău (semifinále) # Ivan Dodig / Filip Polášek (čtvrtfinále) # Mate Pavić / Bruno Soares (finále) # Wesley Koolhof / Fabrice Martin (semifinále)