Supercoppa italiana 2015

8
4
2

Supercoppa italiana 2015 byl zápas Supercoppa italiana, tedy italského fotbalového Superpoháru. Střetly se v něm týmy Juventus FC jakožto vítěz Serie A ze sezóny 2014/15, a SS Lazio, který se ve stejné sezóně stal finalistou italského fotbalového poháru Coppa Italia 2014/2015 (ve finále podlehl 1:2 právě Juventusu).

Zápas se odehrál 8. srpna 2015 na stadionu Shanghai Stadium v čínské Šanghaji. +more O poločase byl stav 0:0, Juventus FC ve druhé půli dvakrát skóroval a zvítězil 2:0. Znamenalo to sedmé prvenství Juventusu v soutěži.

|valign="top"| |valign="top" width="50%"| [wiki_table=6d26e40b] |}

%Asistenti rozhodčího: G. Cariolato F. +more Melli Čtvrtý rozhodčí: A. DamatoPravidla * 90 minut řádné hrací doby. * 30 minut prodloužení v případě nerozhodného výsledku. * Penaltový rozstřel v případě nerozhodného výsledku po prodloužení. * Max. 7 náhradníků na lavičce, 3 povolená střídání (pro každé mužstvo).