4
2

Taron Genrichovič Voskanjan (arménsky Տարոն Ոսկանյան; * 22. února 1993, Jerevan) je arménský fotbalista a reprezentant, který od roku 2011 působí na postu obránce v arménském klubu FC Pjunik.

...

V A-mužstvu FC Pjunik debutoval 2. dubna 2011 v zápase proti Ulisses FC, odehrál celé střetnutí, které skončilo porážkou Pjuniku 0:1.

Voskanjan má za sebou starty za mládežnické výběry Arménie v kategoriích do 19 a 21 let.

V A-mužstvu Arménie debutoval 14. listopadu 2012 proti Litvě v přátelském zápase hraném na arménském Stadionu republiky. +more Nastoupil na hřiště ve 29. minutě, Arménie zvítězila 4:2. Zasáhl i do následujícího mezistátního zápasu proti domácímu Lucembursku (šel na hrací plochu v 87. minutě), utkání skončilo nerozhodně 1:1. Poprvé nastoupil v základní sestavě 26. března 2013 v kvalifikaci na MS 2014 doma proti národnímu týmu České republiky, Arménie podlehla soupeři 0:3.

[url=http://www. national-football-teams. +morecom/v2/player. php. id=52429]Profil hráče[/url] na NationalFootballteams. com * [url=http://int. soccerway. com/players/taron-voskanyan/135712/]Profil hráče[/url] na Soccerway. com.

Kategorie:Arménští fotbaloví reprezentanti Kategorie:Fotbaloví obránci Kategorie:Narození 1993 Kategorie:Žijící lidé Kategorie:Muži Kategorie:Fotbalisté FC Pjunik Kategorie:Narození 22. +more února Kategorie:Narození v Jerevanu Kategorie:Fotbalisté Nea Salamina Famagusta Kategorie:Fotbalisté APK Karmiotissa.