Tianjin Open 2014

8
4
2

Tianjin Open 2014 byl profesionální tenisový turnaj ženského okruhu WTA Tour, hraný na otevřených dvorcích s tvrdým povrchem. Konal se mezi 6. a 12. říjnem 2014 v čínském městě Tchien-ťin. Byl to první ročník turnaje. Vítězkou dvouhry se stala rumunská tenistka Alison Riskeová, která ve finále porazila Bělorusku Karolínu Plíškovou. Pro Riskeovou to byl druhý titul kariéry. Vítězky čtyřhry se staly ukrajinská hráčka Ljudmyla Kičenoková s Lotyškou Anastasijí Sevastovovou. Ve finále zdolaly čínsko-tchajwanský pár Liang Čchen a Čang Kchaj-čen. Pro Kičenokovou i Sevastovovou to byl první vyhraný turnaj na okruhu WTA. Celkové odměny činily 426 750 dolarů.

Tianjin Open 2014 byl tenisový turnaj pořádaný jako součást ženského okruhu WTA Tour, který se hrál na otevřených dvorcích s tvrdým povrchem v mezinárodním tenisovém centru. Konal se mezi 6.12. říjnem 2014 v čínském přímo spravovaném městě Tchien-ťinu, jakožto 1. ročník turnaje.

Turnaj s rozpočtem 250 000 dolarů patřil do kategorie WTA International Tournaments. Nejvýše nasazenou hráčkou ve dvouhře se stala jedenáctá hráčka žebříčku Jelena Jankovićová ze Srbska. +more Singlový titul získala Američanka Alison Riskeová. Deblovou část vyhrála rusko-australská dvojice Alla Kudrjavcevová a Anastasia Rodionovová.

Distribuce bodů a finančních odměn

Distribuce bodů

background:#ededed;"|Soutěžbackground:#ededed;"background:#ededed;"background:#ededed;"background:#ededed;"background:#ededed;"background:#ededed;"