US Open 2007 – mužská čtyřhra

8
4
2

Tenisový turnaj mužské čtyřhry US Open 2007 se konal od 27. srpna do 9. září 2007 v Národním tenisovém centru Billie Jean Kingové ve Flushing Meadows.

Obhájci titulu Martin Damm a Leander Paes už v prvním kole prohráli s Julienem Benneteauem a Nicolasem Mahutem. Titul získali Simon Aspelin a Julian Knowle, kteří ve finále porazili Lukáše Dlouhého a Pavla Víznera 7:5, 6:4.

Nasazení hráčů

V závorce je kolo, ve kterém hráči vypadli.

% | # Bob Bryan / Mike Bryan (čtvrtfinále) # Mark Knowles / Daniel Nestor (čtvrtfinále) # Jonas Björkman / Max Mirnyj (3. +more kolo) # Martin Damm / Leander Paes (1. kolo) # Paul Hanley / Kevin Ullyett (semifinále) # Mahesh Bhupathi / Nenad Zimonjić (2. kolo) # Arnaud Clément / Michaël Llodra (2. kolo) # Jonathan Erlich / Andy Ram (3. kolo)% | Lukáš Dlouhý / Pavel Vízner (finále) Simon Aspelin / Julian Knowle (Vítězové) Andrei Pavel / Alexander Waske (2. kolo) Mariusz Fyrstenberg / Marcin Matkowski (3. kolo) Jeff Coetzee / Rogier Wassen (3. kolo) Fabrice Santoro / Wesley Moodie (1. kolo) František Čermák / Leoš Friedl (2. kolo) Eric Butorac / Jamie Murray (2. kolo)