Visite sous-marine du Maine

8
4
2

Chicago Women's Open 2021 byl tenisový turnaj pořádaný jako součást ženského okruhu WTA Tour. Probíhal mezi 22. a 28. srpnem 2021 v illinoiské metropoli Chicagu jako premiérový ročník turnaje.

Událost s rozpočtem 235 238 dolarů patřila do kategorie WTA 250. Podnik byl jedním ze tří turnajů, které se během léta 2021 konaly v témže areálu. +more Bezprostředně před ním v něm proběhl Chicago Challenger spadající na nižšího ženského okruhu WTA 125K. Na přelomu září a října se pak uskutečnil Chicago Fall Tennis Classic z kategorie WTA 500. Do kalendáře byly chicagské události zařazeny dodatečně po zrušení podzimní asijské sezóny kvůli koronavirové pandemii. Ředitelem všech tří turnajů se stal Kamau Murray, do roku 2017 kouč Sloane Stephensové a zakladatel areálu XS Tennis ve Washingtonském parku u chicagské univerzity, jenž měl klíčový podíl na pořádání chicagských akcí.

Šestnáctý kariérní titul ze dvouhry získala nejvýše nasazená Ukrajinka Elina Svitolinová. Druhou společnou trofej vybojoval třetí nasazený pár Nadija Kičenoková a Ioana Raluca Olaruová.

Rozdělení bodů a finančních odměn

background:#ededed;"|Soutěžwidth: 70px;width: 70px;width: 70px;width: 70px;
center|dvouhra28018011060
center|čtyřhra28018011060

background:#ededed;"|Soutěžwidth: 70px;width: 70px;width: 70px;background:#ededed;"center|dvouhra29 200 $16 398 $10 100 $5 800 $4 000 $2 770 $1 000 $

.

Následující hráčky obdržely divokou kartu do hlavní soutěže: * Françoise Abandová * Katherine Sebovová * Elina Svitolinová * Venus Williamsová

Následující hráčky si zajistily postup do hlavní soutěže v kvalifikaci: * Ana Bogdanová * Zarina Dijasová * Quinn Gleasonová * Aldila Sutjiadiová

Následující hráčka postoupila jako tzv. šťastná poražená: * Clara Burelová

;před zahájením turnaje * Camila Giorgiová → nahradila ji Clara Burelová * Andrea Petkovicová → nahradila ji Varvara Gračovová * Jelena Rybakinová → nahradila ji Misaki Doiová * Ajla Tomljanovićová → nahradila ji Fiona Ferrová

Skrečování

Clara Burelová * Heather Watsonová * Ana Bogdanová * Alison Van Uytvancková * Tereza Martincová

Elina Svitolinová vs. Alizé Cornetová, 7-5, 6-4

Ženská čtyřhra

Nadija Kičenoková / Ioana Raluca Olaruová vs. Ljudmila Kičenoková / Makoto Ninomijová, 7-6(8-6), 5-7, [10-8]