WTA Elite Trophy 2017 – ženská čtyřhra

8
4
2

Ženská čtyřhra WTA Elite Trophy 2017 probíhala na počátku listopadu 2017. Do deblové soutěže čuchajského tenisového turnaje nastoupilo šest dvojic na pozvání pořadatelů. Obhájcem titulu byl pár složený z turecké tenistky İpek Soyluové a Číňanky Sü I-fan, jež do turnaje nezasáhly.

Vítězem se stal šestý nasazený pár Číňanek Tuan Jing-jing a Chan Sin-jün, který ve finále zdolal turnajové čtyřky a krajanky Lu Ťing-ťing a Čang Šuaj po hladkém dvousetovém průběhu 6-2 a 6-1. Obě šampionky získaly premiérovou společnou trofej. +more Tuan vybojovala první deblový titul na okruhu WTA Tour a pro Chanovou to bylo druhé takové turnajové vítězství.

Nasazení párů

# Ioana Raluca Olaruová / Olga Savčuková (základní skupina, 0 bodů, 21 250 USD/pár) # Alicja Rosolská / Anna Smithová (základní skupina, 0 bodů, 16 000 USD/pár) # Liang Čchen / Jang Čao-süan (základní skupina, 0 bodů, 16 000 USD/pár) # Lu Ťing-ťing / Čang Šuaj (finále, 0 bodů, 37 135 USD/pár) # Ťiang Sin-jü / Tchang Čchien-chuej (základní skupina, 0 bodů, 21 250 USD/pár) # Tuan Jing-jing / Chan Sin-jün (vítězky, 0 bodů, 47 500 USD/pár)