WTA Tour Championships 1993 – ženská čtyřhra

8
4
2

WTA Tour Championships 1993 - ženská čtyřhra byl tenisový turnaj ženské čtyřhry, který se konal v listopadu 1993 v hale Madison Square Garden v New Yorku. Turnaj čtyřhry je součástí WTA Tour, nejvyšší soutěže ženského profesionálního tenisu. V týmových dvojicích se utkalo osm nejlepších párů na světě podle žebříčku WTA. Vítězem se stala nejvýše nasazená australsko-americká dvojice Gigi Fernándezová a Martina Navrátilová, která ve finále porazila americko-francouzskou dvojici Patty Fendicková a Mary Pierceová. Turnaj byl součástí kategorie WTA Tour Championships, která je zakončením sezóny na okruhu WTA. Každý rok se koná v jiném městě a účastní se ho osm nejlepších hráček či párů. Vítězové obdrží nejvýše 750 bodů do žebříčku WTA.

Do soutěže ženské čtyřhry na tenisovém turnaji WTA Tour Championships 1993 nastoupilo osm dvojic. Obhájcem titulu byl španělsko-český pár Arantxa Sánchezová Vicariová a Helena Suková, jenž skončil v semifinále na raketách Neilandové s Novotnou.

Vítězem čtyřhry se stal nejvýše nasazený americko-běloruský pár Gigi Fernándezová a Nataša Zverevová, který ve finále zdolal lotyšsko-české turnajové trojky Larisu Neilandovou s Janou Novotnou po dvousetovém průběhu 6-3 a 7-5.